InformacjeResident Evil

Jak wygląda Resident Evil 3 Remake Demo?

Dziś przyjrzymy się bliżej Resident Evil 3 Remake Demo Download. Zapewne widzieliście już filmik z rozgrywki, przeczytaliście trochę o fabule i mniej więcej wiecie o co w tym wszystkim chodzi. W tym artykule omówimy zwiastun gry oraz gameplay a także rozpatrzymy nowe aspekty. Ponadto porównamy to, co zobaczymy do oryginalnej wersji RE3.

FULL DOWNLOAD

Przejdźmy zatem do wszystkich nowych treści, które zobaczyliśmy na filmiku prezentującym Resident Evil 3 Remake Demo Download. W grze wcielamy się w Jill Valentine, która przede wszystkim ma do czynienia z nową wersją Carlosa Olivera – jednego z członków Umbrella Corporation.

Jest tutaj wiele momentów, które dokładnie odzwierciedlają sytuacje z pierwotnej wersji gry, ale różnią się na przykład lokalizacją lub sposobem przedstawienia postaci. W jednej z takich sytuacji Carlos jest przedstawiany w mniej szykowny sposób, ale zachowuje motyw próby kontynuowania ruchu razem z Jill.

Co się zmieniło w Resident Evil 3 Remake Demo Download?

Pozostali członkowie S.T.A.R.S szukają schronienia wewnątrz stacji metra i próbują wymyślić sposób, aby dostać się do obszaru wieży zegarowej. Jeśli porównamy to do pierwowzoru to kolejka liniowa, z której korzystaliśmy, była otwarta. Michaił natomiast głównie leżał w jednym z aut z powodu jego kontuzji. W przypadku remake’u ten bohater jest mocno zaangażowany w sytuację – ma się dobrze. Młoda dama mogłaby oczywiście skorzystać z naszej pomocy. Cóż, przy wszystkich drobnych zmianach w ogólnych ustawieniach i rolach postaci, główna atrakcja pojawi się, gdy zobaczymy po raz pierwszy rozgrywkę z Nemezis.

Taryn, którego zadaniem było Umbrella Corporation zniszczył pozostałe jednostki oddziału S.T.A.R.S w Raccoon City. W każdym razie, dzięki Nemezisowi, zwiastun szybko odpowiada na pytanie, jak szybko będziesz w tej grze toczył z nim walkę. Dotarcie do tego wroga i stoczenie z nim walki będzie miało miejsce dość szybko.

Cechy szczególne Nemezis w Resident Evil 3

Również w wersji Resident Evil 3 Remake Nemezis robi krótką przerwę po przyciągnięciu Jill do siebie. Może to się zmienić na wyższym poziomie trudności. Wtedy Nemezis może wykonać każdy ruch i złapać np. Seana oraz wykonać standardowy atak tyrana. Podobno ten potwór rozwala przeciwników o ściany, co jest dla niego nowością.

Resident Evil 3 Remake Demo Download

Skupmy się teraz na jego ogólnej mobilności. To była jego główna cecha i to sprawiło, że był przerażający w oryginalnej wersji gry. Potwór był w stanie podążać za nami z jednego miejsca do drugiego. Także w nowej odsłonie RE3 jego mobilność będzie czymś, z czym będziemy musieli sobie poradzić. Jego popisowym manewrem jest zdolność do robienia uników. Na filmiku możemy zobaczyć jak unika granatu. Postać jest w stanie wywołać spustoszenie w okolicy używając miotacza ognia. Będziemy mogli go pokonać jedynie doprowadzając do wybuchu zbiornika paliwa na jego plecach.

Podsumowując, zwiastun dostarczył nam wielu informacji oraz pokazał wiele różnych aspektów dotyczących tego, czego można się spodziewać po nadchodzącym Resident Evil 3 Remake PC Pełna Wersja. Co myślicie o nadchodzącej grze? Daj znać w komentarzu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.