Informacje

Kim jest Jill Valentine w Resident Evil 3 Remake do pobrania?

Co sprawiło, że Jill Valentine nadal jest bohaterką Resident Evil 3 Remake?

Przez wszystkie lata widzieliśmy jak postać zmieniała się w każdej z gier. Dziś przyjrzymy się bliżej ewolucji głównej bohaterki Resident Evil 3 Remake do pobrania – Jill Valentine. Zobaczmy jak postępowała przez lata w całej serii oraz jak ważne role miała w każdej z gier. Zgłębimy również życiorys i wrócimy do jej przeszłości.

FULL DOWNLOAD

Od pierwszej części aż do Resident Evil 3 Remake download

Zacznijmy od pierwszej części Resident Evil. Jill znalazła się w trudnej sytuacji. Była częścią drużyny sił specjalnych na komisariacie policji w Raccoon City. Kilka wybranych osób brało udział w misjach, gdzie stawki były wysokie.

Zadanie zespołu Alfa

Zespoł Alfa został wysłany, aby odnaleźć brakujących członków. Zespół Alfa latał nad strefą leśną w północno-zachodnim Raccoon City, gdzie szukamy z helikoptera członka zespołu Bravo, który zniknął w trakcie operacji. Te miejsce było wykorzystywane do przeprowadzania wielu nieludzkich eksperymentów. Jeśli więc wybralismy Jill jako głównego bohatera to naszym zadaniem było poszukać Chrisa, ponieważ zniknął po pewnym spotkaniu.. Dowiadujemy się rownież dlaczego w posiadłości Spencera znajduje się tak wiele potworów. W tym samym czasie trwa eksploracja małych labirytnów. Póżniej dowiadujemy się, że wśród nich był handlowiec. Jill wychodzi ze stresu po tym, jak natrafiła na jednego z Tyranów.

Początki Jill Valentine w Resident Evi 3 do pobrania

Przechodząc teraz do 1999 roku, Jill Valentine znajduje się ponownie w złego świata Resident Evil. Gdy postanowisz ją obserwować to ta przejmnię roblę głównego bohatera i postanwi wznowić poszukiwania w Raccoon City. Kobieta postanowiła przyjrzeć się bardziej korporacji Umbrella pozwalając Chrisowi pójść do przodu. Mieszkańcy Raccoon City byli świadomi tego, co wydarzyło się w rezydencji Spencera. Jill próbowała rzucić nieco światła na okrucieństwo korporacji, ale nikt jej nie chciał wierzyć. Nawet Marvin Brown wyjaśniał to Chrisoi w niezbyt dobrym stylu. Członkowie innych drużyn odkryli, że za wszystkim stoi Umbrella Corporation. Bohaterka postanowiła więc opuścić to miast na zawsze. Ucieczka okazała się jednym z największym błędów. Nie tylko posterunek policji został zaatakowany przez potwory, ale to był początek naszej konfrontacji z Nemesis – tyranem, który miał wyeliminować pozostałych członków drużyny. To było zrozumiałe ze względu na informacje, które posiadają o nielegalnych eksperymentach i badanich nad wirusem T.

Jill Valentine kontra Nemesis

Jill ma od teraz do czynienia nie tylko z mini zombie lecz także z Tarynem, który ciągle ją ściga. To będzie najbardziej znacząca bitwa Jill z bossem, która spowodowałaby zarażenie bohaterki wirusem T. W każdym razie Jill zostaje zarażona wirusem T ale udaje jej się przeżyć. Ta bitwa pozwoliła Carlosowi zaopiekować się naszą bohaterką. Otrzymaliśmy się szczepionkę ze szpitala miejskiego. Stażysta uśpił wirus T na lata i uwolnił ją od dalszych następstw. Z każdym razie jej podróż przez Resident Evil 3 Remake do pobrania pełna wersja będzie kontynuowana po otrzymaniu.

Resident Evil 3 Remake do pobrania

Zarówno Jill jak i Chris pracowali wspólnie z Siergiejem. Kontynuacja ich przygody powstrzymała bioterroryzm, co doprowadziło do ustanowienia sojuszu BSA. Jedynym celem tej organizacji było przeciwdziałanie bioterroryzmu na całym świecie oraz zapobieganie tworzenia tego przez firmy takie jak Umbrella i incydent w Raccoon City. Jill Valentine postawiła sobie za cel powstrzymanie wszystkich potworów. Ostatecznie doprowadziło to do ponownego spotkania z Alperem Weskerem. Od niego otrzymała informacje co do miejsca pobytu dr Oswella, który jest jednym ze współzałożycieli Umbrella Corporation.

Ale kiedy przybyli do stanu, stali się znani ze swojej poprzedniej podróży.

O co mnie pytasz Zobacz Westera. Obezwładnij członków jednej gwiazdy, pokazując jego nadludzkie zdolności, ale w następnych wydarzeniach Jill poświęci nasze życie za Chrisa rzucającego się na Oscara. Gdy widzieliśmy, jak obie postacie spotykają się, mają się z Danem, ponieważ Chris i reszta VSA próbowali zlokalizować po tym incydencie.

Bill nie uczynił tego, uznając Jill za oficjalnie martwą, ale z niewielkim zwrotem akcji, który zdarza się w mieszkającej w złym miejscu piątce, napotykamy coś, co nazywają ptakową damą. Cóż, podejrzewałem już, że od samego początku jestem Jill Valentine, co oczywiście dzieje się, gdy dostajemy te sceny tutaj.

Nadludzka Jill

Od teraz Jill, podobnie jak Albert Wesker, wydaje się mieć taką samą nadludzką siłę i szybkość. Zastanawialiście się pewnie, w jaki spośób Jill zdobyła takie nadludzkie moce. Pamiętasz zapewne, że Jill zaraziła się wirusem T podczas walki z Nemezisem? To się właśnie wydarzyło. Szczepionka, którą podarował Carlos sprawiła, że wirus T został uśpiony na lata co pozowliło się jej ciału od niego uwolnić. O przeciwciałach przeciwko temu szczepowi dowiedział się Albert Wesker. Dzięki temu odkryciu Lesker wykorzystał przeciwciała Jill do dalszych badań nad doustnym szczepem, co uczyniło go mniej lotnym. W tym czasie Wesker miał plan na użycie w swoich eksperymentach.

Ale także psychicznie 10 cierpiących psychicznie Jill. Poczekaj, co jej zrobiłeś, jednocześnie przerażając pilota Jill urządzeniem, które wstrzyknęło jej związek chemiczny pochodzący ze wszystkich badań nad wirusowymi progenitorami, które sam nazwał. Środek zwiększający wydajność, który pozwala użytkownikom wykonywać wszystkie ich matrycowe umiejętności, które sprzedajemy razem z Jill i Wesker z samą maszyną przymocowaną do naszej klatki piersiowej i pozwala nam podać pewną dawkę substancji chemicznej, co pozwala jej .

Zachowaj jej moc przez dłuższy czas. Zabawka Jus ma tylko krótki okres półtrwania, który później zostanie zdjęty z Jill po tym, jak Chris był w stanie usunąć maszynę Pete 30 z naszej klatki piersiowej, uwalniając ją spod kontroli Zachodniego Wybrzeża i teraz wraca do swojej zwykłej osobowości

Modelka, która użyczyła twarz dla Jill Valentine w Resident Evil 3 Remake cracked

Resident Evil 3 Remake gdzie można pobrać

W serwisie społecznościowym Instagram rosyjska modelka Sasha Zotova ujawniła, że użyczyła swojego wizerunku postaci Jill Valentine. W kilku wpisach dziękowała producentowi gry, firmie Capcom, za współpracę nad tym tytułem.

Podsumowanie ewolucji Jill Valentine

Podsumowując, ewolucja Jill Valentine na przestrzeni lat spowodowała znaczny rozwój i zmianę bohaterki. Od bycia członkiem zespołu S.T.A.R.S bez wcześniejszej wiedzy o bioterroryzmie aż do stania się jednym z założycieli BSA. Myślę, że bez Jill Valentine ta seria niebyłaby tak udana.

Fajnie by było, gdyby w Resident Evil 3 Remake do pobrania pełna wersja dodali jakieś retrospekcje do pierwszej części.

Co myślisz o Jill Valentine? Czy była twoją ulubioną postacią, czy była też inna postać, która Twoim zdaniem była lepsza?

Więcej informacji o grze znajdziecie na stronie głównej oraz w zakładce o grze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.