InformacjeResident Evil

Resident Evil 3 Remake crack – Kim był Dario Russo?

Osoby, które grały w Resident Evil 3 z 1999 roku zapewne pamiętają postać, która postanowiła się zabarykadować w magazynie. Kim dokładnie była ta postać i jaką rolę odgrywa w Resident Evil 3 Remake do pobrania?

FULL DOWNLOAD

Tą postacią jest oczywiście Dario Russo. Jego śmierć była tragiczna. Jeśli grałeś w pierwszą wersję gry to dokładnie wiesz, o czym mówię. Omówimy zatem kilka aspektów oraz rolę tej postaci w nowej odsłonie gry.

Wróćmy zatem do przeszłości omawianego bohatera a dokładniej do pierwszej styczności z nim podczas rozgrywki. Jill Valentine na samym początku rozgrywki widzi go w niebezpiecznej sytuacji. Bohater stracił córkę tuż przed tym, jak znalazł schronienie w magazynie. Zdecydowanie lepszym pomysłem byłoby wejście do jednego z pojemników i przeczekanie wybuchu. Zamiast tego zaryzykował życie, wyjście na zewnątrz i próba ucieczki z miasta. Russo postanowił nigdzie się już nie wybierać i wolał umrzeć z głodu. W efekcie został zjedzony przez zombie.

Dlaczego on tak się zachował?

Jest to oczywiście normalna reakcja człowieka po utracie całej rodziny. Myślę, że jeśli postawiłbym kogoś w takie sytuacji to większość społeczeństwa wolałaby się ukryć przed zombie, zamiast stawić im czoła i ewentualnie zmienić się w jednego z nich. Sytuacja kończy się tragedią, ponieważ jeśli wrócimy do magazynu po krótkim czasie, to spotkamy jego zwłoki leżące na podłodze. Jak widać, próba schronienia się w tym magazynie skończyła się niepowodzeniem i ostatecznie bohater sam sobie zaszkodził.

W każdym razie nawet po odejściu Darrella w grze Resident Evil 3 Remake Download można by pomyśleć, że człowiek sam poddał się strachowi i panice. Właśnie to doprowadziło do śmierci jego żonę i córkę. Zresztą możemy ujrzeć na ekranie jego stan paniki, podczas gdy ścigają go zombie w małej uliczce. Ta sytuacja sprawiła, że zamknął drzwi, ale zrobienie tego spowodowało, że jego żona i córka stanęły po niewłaściwej stronie barykady. Chwilę przed tym, jak jego żona upada i jej córka przestaje z powodu troski o matkę, którą umiemy wyczuć.

Darrio zamyka tę bramę i ją barykaduje. Następnie ucieka przed rodziną i pozwala uwięzić ich razem z zombie. To przedstawia prawdziwy tragiczny los tej rodziny. I wiem, że ten komiks nie jest kanonem w tradycji zła rezydentów, ale ogólne przedstawienie tego wydarzenia byłoby miło zobaczyć w oryginalnej Resident Evil 3 Remake pc pełna wersja, dodając warstwę do jej postaci, której ledwo znaliśmy na początku gry.

Plotki o Resident Evil 3 Remake Download

Resident Evil 3 Remake download pc

Pojawiło się kilka plotek oraz wskazówek wśród społeczności. Twierdzą one, że w Resident Evil 3 Remake skidrow zobaczymy córkę Darryla z pierwszej części. Będzie tutaj, gdy jedna z cywilów ucieknie przed zombie, a my gracze nie mamy szans na wygraną, niezależnie od tego, co próbowaliśmy zrobić w grze.

Pojawiły się również spekulacje, że kiedy Dario powiedział, że stracił córkę, to tak naprawdę miał na myśli ich rozdzielenie. Według tego dziewczyna wędrowała ulicami Raccoon City uciekając przed zombie.

Resident Evil 3 Remake download mogła się zdarzyć podczas naszej zabawy w całym obszarze wieży zegarowej oraz kiedy znaleźliśmy jednego z żołnierzy Umbrella Corporation obok ciała innej kobiety cywilnej z aktami stwierdzającymi, że w swoim portfelu zapisuje wydarzenia poprzedzające ostateczne spotkanie z ta przypadkowa dziewczyna w wieży chmur, która przypominała mu jego siostrę.

Chociaż jedna uciekła, dziewczynka nie chciała się ewakuować, ponieważ jej ojciec nie chciał opuścić miasta. Jakiego rodzaju wskazówki do fabuły Darell i jak może to być możliwe, że jego córka schroni się w okolicy wieży zegarowej po zagubieniu i oddzieleniu od ojca, co teraz prowadzi nas do tego, co wiemy do tej pory dzięki nowej wersji Rezy i jak gra Darrio podczas gry, ponieważ spekuluje się, że tym razem zagra nieco większą rolę z wyrazem twarzy.

Oznacza to tyle, że wciąż będziemy wcielać się w postać całkowicie zrozpaczoną. Jill próbuje znaleźć sposób na opuszczenie miasta. Jak dokładnie to się rozegra? Czy Resident Evil 3 Remake download pc rzeczywiście pokaże nam historię przed spotkaniem Darrio z Jill w magazynie? Czas to pokaże.

Wszystko wskazuje na to, że dowiemy się więcej o postaci i jej rola zostanie zwiększona. Koniec końcem i tak spotka ją na pewno takie samo zakończenie, jak w oryginalnym RE 3.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.